shape
shape

Dell

Będąc Direct Partnerem firmy Dell dbamy o to, aby nasi Klienci mogli skorzystać z najnowszych osiągnięć i rozwiązań opartych na technologii Dell. Pomagamy zidentyfikować nowe okazje i możliwości, służymy ekspercką radą i dostarczamy rozwiązania technologiczne, które pozwalają rozwijać Twój biznes bez ograniczeń.

Jest to jedna z największych korporacji technologicznych na świecie. Dell sprzedaje między innymi komputery osobiste, serwery, urządzenia do przechowywania danych, przełączniki sieciowe, oprogramowanie, urządzenia peryferyjne.SERWERY

SERWERY RACK

Serwery PowerEdge do montażu w szafie serwerowej maksymalizują wydajność w najszerszym zakresie aplikacji i są dostępne ze skalowalnymi procesorami AMD EPYC lub Intel Xeon. Oferowane również jako wstępnie skonfigurowane, przetestowane i certyfikowane węzły vSAN Ready.

One-Socket Rack Servers

PowerEdge R240

Zwiększ wydajność, możliwość skalowania i uproszczenie infrastruktury informatycznej dzięki serwerowi klasy podstawowej o wysokości 1U przeznaczonemu do montażu w szafie serwerowej, zaprojektowanemu z myślą o hostingu internetowym i zastosowaniach wielofunkcyjnych.

PowerEdge R340

Zwiększ wydajność, możliwość skalowania i uproszczenie infrastruktury informatycznej dzięki serwerowi klasy podstawowej o wysokości 1U przeznaczonemu do montażu w szafie serwerowej, zaprojektowanemu dla firm posiadających oddziały.

PowerEdge R6415

Gęsty, skalowalny serwer o wysokości 1U do montażu w szafie serwerowej z wydajną konstrukcją z jednym gniazdem zapewniającym niski całkowity koszt posiadania. Idealny do gęstej wirtualizacji i skalowalnej pamięci masowej zdefiniowanej programowo.

PowerEdge R7415

Zyskaj wyjątkową efektywność kosztową dzięki wysoce skalowalnemu jednoprocesorowemu serwerowi 2U do montażu w szafie serwerowej. Z łatwością dodawaj pamięć masową dla wymagających, nowoczesnych obciążeń.

PowerEdge R6515

Dell EMC PowerEdge R6515 to jednoprocesorowy serwer 1U przeznaczony do obsługi obciążeń, takich jak wirtualizacja, HCI
i architektura gotowa do obsługi OpenStack.

PowerEdge R7515

Dell EMC PowerEdge R7515 to jednoprocesorowy serwer 2U przeznaczony do obsługi obciążeń, takich jak pamięć masowa definiowana programowo, wirtualizacja i analiza danych.

Two-Socket Rack Servers

PowerEdge R440

Zyskaj wydajność i gęstość w kompaktowym, 2-gniazdowym serwerze 1U do montażu w szafie serwerowej dla HPC, technologii internetowych i infrastruktury skalowalnej.

PowerEdge R540

Zyskaj wydajność i gęstość w kompaktowym, 2-gniazdowym serwerze 1U do montażu w szafie serwerowej dla HPC, technologii internetowych i infrastruktury skalowalnej.

PowerEdge R640

Uzyskaj skalowalną moc obliczeniową i pamięć masową na platformie 1U z 2 gniazdami, która zapewnia idealne połączenie wydajności, kosztów i gęstości dla większości centrów danych.

PowerEdge R740

Zmaksymalizuj wydajność aplikacji dzięki optymalnemu połączeniu kart akceleratorów, pamięci masowej i mocy obliczeniowej na platformie 2U, 2-gniazdowej, zoptymalizowanej pod kątem VDI.

PowerEdge R740xd

Zwiększ skalowalność i wydajność pamięci masowej dzięki maksymalnie 24 dyskom NVMe i łącznie 32 napędom 2,5-calowym lub 18 3,5-calowym w dwuprocesorowej platformie 2U.

PowerEdge R740xd2

Zapewnij krótkie czasy reakcji i pomóż zmaksymalizować czas pracy bez przestojów dla mediów strumieniowych i innych obciążeń wymagających dużej ilości danych w konstrukcji 2U o dużej pojemności.

PowerEdge R7525

Dell EMC PowerEdge R7525 to wysoce skalowalny dwuprocesorowy serwer 2U do montażu w szafie serwerowej, który zapewnia wysoką wydajność i elastyczną konfigurację. Jest idealny do wszystkich pamięci masowych flash definiowanych programowo (SDS), infrastruktury pulpitu wirtualnego i obciążeń związanych z analizą danych.

PowerEdge C4140

Spełnij wymagania obciążeń związanych z obliczeniami kognitywnymi dzięki gęstemu, zoptymalizowanemu dla akceleratora serwerowi 1U obsługującemu 4 procesory graficzne oraz zapewniającemu doskonałą wydajność termiczną.

PowerEdge XR2

Zbudowany od podstaw z myślą o trudnych warunkach. Posiada kompaktowy rozmiar, który można ustawić w stelażu, zajmuje mniej miejsca i posiada certyfikat odporności na wstrząsy, wibracje, kurz, wilgoć i zakłócenia elektromagnetyczne zarówno w zastosowaniach wojskowych, jak i morskich.

PowerEdge R6525

Dell EMC PowerEdge R6525 to dwuprocesorowy serwer 1U, który zapewnia wydajność i innowacje w obsłudze obciążeń, takich jak HPC, VDI i wirtualizacja.

PowerEdge C6525

Dell EMC PowerEdge C6525 to serwer o dużej mocy obliczeniowej, zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności centrum danych oraz radzenia sobie z różnymi obciążeniami i aplikacjami związanymi z wysokowydajnymi obliczeniami (HPC), takimi jak produkcja cyfrowa, badania i technologie internetowe.

PowerEdge R7525

Dell EMC PowerEdge R7525 to wysoce skalowalny dwuprocesorowy serwer 2U do montażu w szafie serwerowej, który zapewnia wysoką wydajność i elastyczną konfigurację. Jest idealny do wszystkich pamięci masowych flash definiowanych programowo (SDS), infrastruktury pulpitu wirtualnego i obciążeń związanych z analizą danych.

Four-Socket Rack Servers

PowerEdge R840

Serwer, który zapewnia szybszy wgląd w informacje dzięki wydajności czterech gniazd w gęstej obudowie 2U. Za pomocą R840 możesz zminimalizować opóźnienia dzięki maksymalnie 24 podłączanym bezpośrednio napędom NVMe.

PowerEdge R940

PowerEdge R490 umożliwia zasilanie aplikacji o znaczeniu krytycznym, a także podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym dzięki 4-gniazdowemu procesorowi R940 o wysokości zaledwie 3U, z maksymalnie 12 dyskami NVMe.

PowerEdge R940xa

Serwer z czterema gniazdami, który gwarantuje przyspieszanie bazy danych GPU w aplikacjach o znaczeniu krytycznym. Skala pojemności z dużą pamięcią wewnętrzną.

SERWERY TOWER

Serwery Towerowe przystosowane do obciążenia pracą, przyjazne dla Twojego budżetu.

One-Socket Tower Servers

PowerEdge T40

Niezawodny, wydajny i niedrogi serwer klasy podstawowej do obsługi rozwijającej się firmy. Idealny do plików i drukowania oraz poczty i wiadomości.

PowerEdge T140

Łatwy w obsłudze, bezpieczny i praktyczny serwer klasy podstawowej dla rozwijających się firm. Idealny do segregowania i drukowania oraz zastosowań w punktach sprzedaży.

PowerEdge T340

Działaj niezawodnie, łatwo zarządzaj i skaluj swoją firmę. Idealny dla rozwijających się firm ze zdalnymi biurami nastawionymi na współpracę i udostępnianie plików.

Two-Socket Tower Servers

PowerEdge T440

Obsługuj różnorodne obciążenia biurowe dzięki elastycznej wydajności i pojemności w bezproblemowej infrastrukturze.

PowerEdge T640

Skaluj w miarę ewolucji obciążeń dzięki szczytowej wydajności serwera z 2 gniazdami i ogromnej pojemności wewnętrznej pamięci masowej.

INFRASTRUKTURA MODUŁOWA

Modułowa oferta serwerów PowerEdge umożliwia łatwe dostosowywanie i wdrażanie infrastruktury oraz zarządzanie nią przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych. Stwórz gotowe na przyszłość centrum danych z łatwymi do rozbudowy systemami obliczeniowymi, siecią i pamięcią masową.

PowerEdge MX

PowerEdge M7000 Modular Chassis

Tak dynamiczna i innowacyjna jak Twoja firma, infrastruktura kinetyczna PowerEdge MX łączy tradycyjne i definiowane programowo centra danych z nierówną elastycznością i zwinnością. U podstaw obudowy PowerEdge MX7000 znajdują się zdezagregowane bloki serwera i pamięci masowej, które umożliwiają tworzenie na żądanie zasobów eksploatacyjnych. Współdzielone zasilanie, chłodzenie, praca w sieci, zarządzanie I/O w obudowie zapewnia wyjątkową wydajność.

PowerEdge MX740c Compute Sled

Zoptymalizowany pod kątem ekosystemu infrastruktury kinetycznej Dell EMC PowerEdge MX serwer PowerEdge MX740c z gęstą mocą obliczeniową, dużą pojemnością pamięci i bogatym zestawem opcji podsystemów pamięci masowej zapewnia elastyczność i sprawność wymaganą we współczesnych centrach danych definiowanych programowo.
– Jeden lub dwa, maksymalnie 28-rdzeniowe skalowalne procesory Intel® Xeon® drugiej generacji, do 448 rdzeni na obudowę.
– Do 24 gniazd DDR4 DIMM, do 3 TB pamięci i prędkość do 2933 MT / s; do 192 DIMMS na obudowę, maksymalnie 24,5 TB pamięci.
– Obsługuje do 12 gniazd pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC DCPMM (6,1 TB) o największej łącznej pojemności 7,68 TB na serwer.
– Do sześciu 2,5-calowych kieszeni na dyski SAS / SATA (HDD / SDD) i NVMe PCIe SSD oraz opcjonalny rozruch M.2.

PowerEdge MX840c Compute Sled

Zaprojektowany z myślą o ekosystemie infrastruktury kinetycznej Dell EMC PowerEdge MX serwer PowerEdge MX840c z gęstą mocą obliczeniową, wyjątkowo dużą pojemnością pamięci i wysoce rozszerzalnym podsystemem pamięci masowej zapewnia elastyczność i sprawność wymaganą w dzisiejszych wymagających środowiskach ze współdzielonymi zasobami.
– Podwójna szerokość.
– Dwa lub cztery, nawet 28-rdzeniowe, skalowalne procesory Intel® Xeon® drugiej generacji, do 448 rdzeni na obudowę.
– Do 48 gniazd DDR4 DIMM, maksymalnie 6 TB pamięci i prędkości do 2933 MT / s; do 192 DIMMS na obudowę, maksymalnie 24,5 TB pamięci.
– Obsługuje do 24 gniazd DIMM dla pamięci trwałej Intel® Optane ™ DC DCPMM (12,2 TB) o maksymalnej łącznej pojemności 15,36 TB na serwer.
– Do ośmiu 2,5-calowych kieszeni na dyski SAS / SATA (HDD / SDD) i NVMe PCIe SSD oraz opcjonalny rozruch z M.2.

PowerEdge MX5016s Storage Sled

Dell EMC PowerEdge MX oferuje skalowalną i elastyczną architekturę, dzięki czemu można dostosować się do zmieniających się wymagań. Dostosuj swój idealny stosunek pamięci masowej do konfiguracji obliczeniowej w obudowie MX7000 za pomocą pamięci masowej Dell EMC PowerEdge MX5016s SAS.
MX5016s obsługuje do 16 dysków SSD i HDD, które można zmapować. To szczegółowe przypisanie na poziomie dysku umożliwia obsługę różnorodnych obciążeń bez marnowania miejsca.

PowerEdge MX Networking Modules

Zmaksymalizuj wymagające potrzeby w zakresie łączności dzisiejszych obciążeń centrów danych, jednocześnie obniżając koszty ogólne i złożoność zarządzania siecią.

PowerEdge FX

PowerEdge FX2 Chassis

Elastyczna platforma 2U do montażu w szafie serwerowej ze współdzielonym, nadmiarowym zasilaniem i chłodzeniem, strukturą I/O i infrastrukturą zarządzania.

PowerEdge FC640 Server

Elastyczne, wysokowydajne, 2-gniazdowe, o wysokości 1U, z najlepszą w swojej klasie gęstością.

PowerEdge FC430 Server

Ćwierć szerokości, 1U, 2-gniazdowe, o wysokiej gęstości, zapewniające odpowiednią równowagę wydajności, pamięci i I/O.

PowerEdge FC830 Server

4-gniazdowy serwer z dużą skalowalnością obliczeniową i pamięci oraz podsystemem pamięci masowej z możliwością rozbudowy.

PowerEdge FD332 Storage Block

Moduł pamięci masowej SAS o połowie szerokości 1U 12 Gb z maksymalnie 16 podłączanymi bezpośrednio urządzeniami pamięci masowej typu small form factor (SFF).

PowerEdge FN I/O Aggregators

Agregatory / moduły przełączające I/O, które upraszczają łączność sieciową i redukują okablowanie nawet do 1. Dostępne w 3 różnych konfiguracjach.

PowerEdge VRTX

PowerEdge VRTX Chassis

Zbudowany w oparciu o skalowalną architekturę biznesową, dzięki czemu możesz stale optymalizować pojemność i wydajność dzięki wszechstronnym, wymiennym komponentom.

– Konfigurowalna jako obudowa 5U lub wieża

– Wymiary „pod biurkiem” i cicha akustyka zapewniające nieprzerwaną pracę

– Sprawdzone konfiguracje i opcje zasilania w celu utrzymania kosztów operacyjnych w ryzach

PowerEdge M640 Modular Server

Został zaprojektowany z myślą o skalowaniu w poziomie i zwiększeniu wydajności. Idealny do aplikacji XaaS, chmury prywatnej i HPC. Obsługuje dynamiczne potrzeby biznesowe i skalowalne aplikacje.

PowerEdge M830 Modular Server

Został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności aplikacji, konsolidacji i czasu uzyskania korzyści w centrach danych lub zdalnych biurach.

– Zapewnia ogromne ilości zasobów obliczeniowych, pamięci i magazynu

– Łatwe do wdrożenia i zarządzania

STORAGE

Uzyskaj skalowalność, inteligencję i integrację z chmurą, których potrzebujesz, aby odblokować wartość swoich danych. Przyspiesz krytyczne obciążenia od rdzenia do brzegu sieci aż po chmurę, jednocześnie zmniejszając przestoje aplikacji i wymagania dotyczące pamięci masowej dzięki zaawansowanej deduplikacji.

PowerMax

PowerMax 2000

PowerMax 2000 oferuje niewiarygodnie małe rozmiary, niesamowicie szybką, kompleksową wydajność NVMe i SCM oraz bogate usługi danych, a wszystko to w atrakcyjnym punkcie wejścia do rodziny PowerMax. PowerMax 2000 zapewnia wydajność wymaganą przez aplikacje, jednocześnie konsolidując blok, pliki, systemy otwarte i obciążenia IBM.

PowerMax 8000

Dell EMC PowerMax 8000 to prawdziwie przyszłościowa macierz pamięci masowej, zbudowana z kompleksowego NVMe i pamięci klasy pamięci masowej (SCM), która zapewnia najwyższy poziom wydajności dla najbardziej wymagających obciążeń o znaczeniu krytycznym.

PowerFlex rack

Szafa PowerFlex to system zaprojektowany w skali szafy ze zintegrowaną siecią, który zapewnia liniową skalowalność i dostępność klasy korporacyjnej. Szafa PowerFlex jest projektowana, produkowana, zarządzana, obsługiwana i utrzymywana jako jeden system zapewniający obsługę przez cały cykl życia.

XtremIO X2 All-Flash Array

Znacząco popraw wydajność operacyjną IT, zmień przepływy pracy aplikacji dzięki zarządzaniu kopiowaniem danych i zmniejsz wymagania dotyczące pojemności pamięci masowej dzięki wbudowanej deduplikacji danych, a wszystko to przy jednoczesnym zapewnieniu stałej wysokiej wydajności i zaawansowanych opcji dostępności dzięki rozwiązaniu Dell EMC XtremIO.

PowerStore

PowerStore to wyjątkowo elastyczna platforma infrastruktury, która uzupełnia i rozszerza istniejące inwestycje. Łącząc zalety najnowocześniejszego sprzętu pamięci masowej z elastycznością i prostotą nowoczesnego projektowania oprogramowania, PowerStore zapewnia bezprecedensową swobodę w rozwijaniu IT, nadążając za szybko zmieniającym się światem.

Unity XT

Unity XT All-Flash Unified Storage

Zmniejsz koszty i uprość operacje dzięki ujednoliconym platformom pamięci masowej all-flash, zbudowanym od podstaw, aby zapewnić szybkość, wydajność i obsługę wielu chmur.

– Do 2X większa wydajność

– Wbudowana redukcja danych

– Platformy gotowe do NVMe

– Instaluje / konfiguruje w 25 minut

Unity XT Hybrid Unified Storage

Osiągnij optymalne połączenie wydajności i efektywności kosztowej dzięki ujednoliconym platformom hybrydowej pamięci flash, które zapewniają prostotę i wydajność oraz są przeznaczone do obsługi wielu chmur.

– Skalowanie do 16 PB pojemności fizycznej

– Wbudowana redukcja danych dla wszystkich pamięci flash

– Platformy gotowe do NVMe

– Instaluje / konfiguruje w 25 minut

UnityVSA

Wprowadź zaawansowane funkcje pamięci masowej i zarządzania danymi Dell EMC Unity XT do środowiska VMware ESXi, korzystając z pamięci masowej opartej na serwerze, współużytkowanej lub w chmurze.

– Do 50 TB w pełni funkcjonalnej zunifikowanej pamięci masowej

– Zgodność z systemami i funkcjami Dell EMC Unity XT

– Obsługuje wysoką dostępność (HA)

– Łączność NAS i iSCSI

– Replikuje dane do oraz z platform Dell EMC Unity XT

Cloud Data Services: Dell EMC Unity Cloud Edition

W pełni użyteczne funkcje pamięci masowej, zdefiniowane programowo i wdrożone w chmurze.

– Łatwe wdrażanie blokowych i plików pamięci masowej Dell EMC Unity za pomocą chmury VMware na platformie AWS

– Wykorzystaj elastyczność wdrażania w chmurze, aby wspierać odzyskiwanie po awarii i w razie potrzeby wymagania operacyjne, w tym testy / tworzenie i analizę danych

SC All Flash

Kompleksowa pamięć flash pomaga robić rzeczy, które wydawały Ci się niemożliwe, przenosząc Twoją firmę na nowy poziom produktywności. Konstrukcja zorientowana na wydajność zapewnia wysoką IOPS i przepustowość podczas skalowania.

– Do 6 PB pojemności fizycznej pamięci flash

– Inteligentna deduplikacja / kompresja, wbudowany DR

– Kompleksowe licencjonowanie oprogramowania

– Program lojalnościowy przygotowany na przyszłość

Hybrid Flash

Zaawansowana, zautomatyzowana, warstwowa pamięć masowa oraz inteligentna deduplikacja i kompresja na dyskach SSD i HDD sprawiają, że doskonała wydajność jest przystępna cenowo dla organizacji każdej wielkości.

PowerVault Storage ME4

PowerVault ME4084 Storage Array


– Do 4 PB pojemności
– 84 kieszenie na dyski 3,5 cala
– Do 336 dysków
– 2-rdzeniowy Intel® 2,2 GHz
– Wiele protokołów – SAS, iSCSI, Fibre Channel
– Podwójny kontroler
– Zaplecze SAS 12 Gb
– Zawiera wszystkie funkcje oprogramowania premium

PowerVault ME4024 Storage Array

– Do 3 PB pojemności

– 24 kieszenie na dyski 2,5 cala

– Do 276 dysków

– 2-rdzeniowy Intel® 2,2 GHz

– Wiele protokołów – SAS, iSCSI, Fibre Channel

– Pojedynczy / podwójny kontroler

– Zaplecze SAS 12 Gb

– Zawiera wszystkie funkcje oprogramowania premium

PowerVault ME4012 Storage Array


– Do 3,1 PB pojemności
– 12 kieszeni na dyski 3,5 cala
– Do 264 dysków
– 2-rdzeniowy Intel® 2,2 GHz
– Wiele protokołów – SAS, iSCSI, Fibre Channel
– Pojedynczy / podwójny kontroler
– Zaplecze SAS 12 Gb / s
– Zawiera wszystkie funkcje oprogramowania premium

PowerVault Storage JBOD Expansion

PowerVault ME484 Dense JBOD


– Do 4 PB pojemności
– 84 kieszenie na dyski 3,5 cala
– Do 336 dysków
– 2-rdzeniowy Intel® 2,2 GHz
– Wiele protokołów – FC, iSCSI, SAS
– Podwójny moduł we / wy
– Łączność SAS 12 Gb / s

PowerVault MD1400 Direct-Attach Storage


– Do 168 TB pojemności
– Do 12 dysków 3,5 ”lub 2,5” podłączanych podczas pracy
– 3,5-calowe i 2,5-calowe dyski NL-SAS, 2,5-calowe SAS i 2,5-calowe dyski SSD
– Możliwość rozbudowy do 8 obudów
– Łączność w trybie ujednoliconym dla pojedynczych lub nadmiarowych ścieżek

PowerVault MD1420 Direct-Attach Storage

– Do 57,6 TB pojemności
– Do 24 2,5-calowych dysków twardych typu hot-plug
– 2,5-calowe dyski NL-SAS, SAS i SSD
– Możliwość rozbudowy do 8 obudów
– Łączność w trybie ujednoliconym dla pojedynczych lub nadmiarowych ścieżek

NETWORKING

Dokonaj przełączenia w dowolnym miejscu, od krawędzi przez rdzeń do chmury. Zaprojektowany z myślą o zwinności i elastyczności architektury, aby pomóc centrom danych w płynnej migracji do centrum danych zaprojektowanego przez oprogramowanie.

Ethernet Switches PowerSwitch Data Center Switches

PowerSwitch S Series 1GbE Switches


Przełączniki 1GbE ToR zaprojektowane z myślą o niezawodnej agregacji serwerów / pamięci masowej w szafie serwerowej i ekonomicznym wdrożeniu. Rodzina low-endowych przełączników o doskonałej wydajności i małych opóźnieniach

PowerSwitch S Series 10GbE Switches

Przełączniki 10GbE ToR zaprojektowane z myślą o elastyczności i wysokiej wydajności dla dzisiejszych wymagających obciążeń roboczych i aplikacji.
Rodzina przełączników średniej klasy, które umożliwiają znalezienie idealnego rozwiązania dla konkretnego centrum danych w szafie serwerowej.
Zapewnia niskie opóźnienia, doskonałą wydajność i wysoką gęstość.

PowerSwitch S Series 25+GbE Switches

Przełączniki 25/40/50 / 100GbE ToR zbudowane z myślą o budowaniu struktur sieciowych o dużej wydajności, które są łatwe do wdrożenia, opłacalne i zapewniają przejrzystą ścieżkę do centrum danych definiowanego programowo.

PowerSwitch S Series Switches

Przełączniki skupiające 100GbE i 400GbE przeznaczone do budowy zoptymalizowanych struktur w centrach danych o praktycznie dowolnej wielkości

– Rodzina elastycznych, wydajnych przełączników 100GbE i 400GbE o różnej szybkości do przyszłych centrów danych

– Zapewnia elastyczność pozwalającą wyprzedzać potrzeby związane z danymi zamiast reagować na nie.

Campus and Branch LAN Access and Aggregation Switches

PowerSwitch N1100 Series Switches

W pełni zarządzany przełącznik Open Networking z obsługą ONIE, idealny do szybko rozwijających się sieci GbE, które wymagają przełączania w warstwie 2, agregacji o dużej gęstości oraz bezproblemowej nadmiarowości i dostępności.

PowerSwitch N1500 Series Switches

Uaktualnij starzejące się sieci dostępowe za pomocą zarządzanych przełączników PoE GbE Layer 3 Lite z łączami nadrzędnymi 10GbE, które zapewniają przepustowość do 40 Gb, gdy są skonfigurowane w 4-jednostkowej wysokiej dostępności zarządzanej z jednego adresu IP.

PowerSwitch N2000 Series Switches

Usprawnij sieci kampusowe dzięki przełącznikom GbE warstwy 3 obsługującym PoE +, które obsługują MLAG i 12-modułowe łączenie kaskadowe z wielogigowym zasilaniem N2128PX-ON i obsługą najnowszych bezprzewodowych punktów dostępowych.

PowerSwitch N3000 Series Switches

Przełączniki GbE z obsługą PoE 60 W do dystrybucji / dostępu w warstwie 3 z obsługą MLAG i stakowania.

PowerSwitch N4000 Series Switches

Zmodernizuj sieci kampusowe za pomocą przełączników 10GbE na potrzeby agregacji w warstwie 3, które oferują agregację łączy wielu obudów (MLAG) i łączenie 12 jednostek w stos.