shape
shape

Wypożycz od nas sprzęt IT

MADU · 15 lipca 2022

Potrzebny jest Ci sprzęt zastępczy lub wspomagający pracę Twojej serwerowni w razie awarii? Wypożycz sprzęt, unikając dodatkowych kosztów zakupu. W tym artykule dowiesz się, jak wygląda u nas proces wypożyczenia sprzętu, jaką mamy do Ciebie ofertę oraz co zyskasz korzystając z naszej usługi.


Kiedy i jak wypożyczyć u nas sprzęt?

Zastanawiasz się, kiedy warto wypożyczyć sprzęt? Na pewno zastanów się nad tym, gdy:

 • masz awarię,
 • potrzebujesz przeprowadzić migrację danych,
 • lub chcesz przetestować konkretne rozwiązanie bo nie masz pewności, czy sprzęt, który masz kupić będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Jak to wygląda w praktyce?

 1. Kontaktujesz się z nami (telefonicznie: +48 71 716 41 44 lub mailowo: biuro@madu.pl).
 2. Ustalamy Twoje potrzeby.
 3. Dobieramy i przedstawiamy najlepsze możliwe dla Ciebie rozwiązanie.
 4. Określamy warunki wypożyczenia (adres, czas, wartość, itp.).
 5. Podpisujemy umowę wypożyczenia.
 6. Wysyłamy sprzęt pod wskazany adres.
 7. Po upływie umówionego terminu zwracasz sprzęt, a my wystawiamy fakturę VAT.

Co zyskasz wypożyczając sprzęt?

 • Oszczędności

Korzystając z tej usługi ponosisz koszty operacyjne konkretnego projektu, które są znacznie niższe niż inwestycja w zakup.

 • Elastyczność

Wypożyczasz sprzęt na taki okres, na jaki tylko potrzebujesz: usługa wypożyczenia może trwać kilka tygodni albo kilka miesięcy.

 • Zabezpieczenie konkretnego zadania

Opcja wypożyczenia umożliwia łatwe przypisanie kosztu do danego projektu. Jeśli z różnych względów nie możesz lub nie chcesz amortyzować sprzętu po zakupie lub masz budżet na usługę – wypożycz zamiast kupować.

 • Weryfikację potrzeb

Wypożyczenie sprzętu na próbę umożliwia Ci zweryfikowanie Twoich potrzeb w kontekście już posiadanego sprzętu IT, a dzięki temu kupisz ostatecznie dokładnie to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

Aktualna oferta sprzętu na wypożyczenie – serwery Inspur

Przygotowaliśmy dla Ciebie magazyn sprzętu gotowego do wypożyczenia. Inspur to firma wiodąca na rynku IT, zaufały jej takie marki jak YouTube czy Google. Inspur od ponad 40 lat realizuje swoją napędzaną innowacjami technologicznymi ścieżkę w świecie IT, a aktualnie jest to trzeci co do wielkości dostawca serwerów na świecie (po Dell i HPE) i numer 1 w Chinach.

Dlaczego postawiliśmy na serwery Inspur?

Głównie dlatego, że są to serwery bardzo elastyczne. Konfiguracje serwerów różnią się od siebie. Są to maszyny dwuprocesorowe, które możemy składać modułowo, to znaczy dołożyć dowolną ilość komponentów (doposażyć w dodatkowe karty sieciowe, karty FC, wymienić procesory, dorzucić więcej pamięci, zainstalować dyski (wolnoobrotowe/SSD) itp.

Właśnie dlatego możemy przygotować dla Ciebie serwer na wypożyczenie w odpowiedzi na Twoje rzeczywiste zapotrzebowanie.


Możesz nas zapytać o wszystko, co jest związane z wypożyczeniami i serwerami! Wspólnie dobierzemy dla Ciebie rozwiązanie, które zabezpieczy Twój biznes.

Zapoznaj się z pozostałymi naszymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Lenovo ThinkPad P16

Lenovo ThinkPad P16

Poznaj bliżej nowy model mobilnej stacji roboczej od Lenovo, który stawi czoła najbardziej wymagającym zadaniom - ThinkPad P16.

Czytaj więcej
Windows 10 vs 11

Windows 10 vs 11

Windows 11 ma działać jeszcze lepiej, wprowadzono wiele nowości i ulepszeń, które mają pomóc użytkownikom w bardziej komfortowej pracy.

Czytaj więcej
IT w rękach kobiet

IT w rękach kobiet

Chociaż ostatnie lata pokazują, że procentowy udział kobiet w branży stale rośnie, mimo wszystko ciągle mamy w tym sektorze więcej mężczyzn.

Czytaj więcej