shape
shape

Postęp czyli ThinkReality A3

MADU · 13 sierpnia 2021

W miarę, jak coraz bardziej rozproszona siła robocza i hybrydowe modele pracy stają się rzeczywistością nowych normalności, małe i duże firmy na całym świecie szukają nowych technologii w celu inteligentnej współpracy, zwiększonej wydajności i skrócenia przestojów. W tym artykule przedstawimy ThinkReality A3 czyli rozwiązanie od Lenovo, które pomaga przekształcić pracę na wielu poziomach przedsiębiorstwa — od spersonalizowanych monitorów wirtualnych i wizualizacji 3D po przepływy pracy wspomagane przez rzeczywistość rozszerzoną (AR) i wciągające szkolenia.


Wpłyń na wizję firmy

Zwiększ produktywność! Ultraprzenośne i wygodne okulary rozszerzonej rzeczywistości (AR) tworzą spersonalizowaną, rozszerzoną osobistą przestrzeń roboczą w dowolnym miejscu, od wirtualnego monitora w domu po schematy z przewodnikiem na hali produkcyjnej.

Postaw na nowoczesność

Pracownicy stoją w obliczu nowych środowisk, tworząc nowe potrzeby — między innymi wizualizację 3D, kierowane przepływy pracy i zdalną współpracę. ThinkReality A3 pozwala odnosić sukcesy pomimo różnych wyzwań.

Bezpieczna przestrzeń

Użyj ThinkReality A3, aby stworzyć i dostosować wirtualny monitor w domu, prywatny wyświetlacz w kawiarni, wciągający schemat lub kierowany przepływ pracy na hali produkcyjnej i nie tylko. Wyświetlaj poufne dane bez obawy— tylko Ty widzisz swój wirtualny monitor.

Elastyczność

ThinkReality A3 pasuje do każdej osoby i sytuacji. Dostosuj go do rozmiaru swojej głowy za pomocą wielu końcówek do nosa i przedłużek na uszy. Wymienne osłony przednie pasują do wielu środowisk, od przyciemnianych soczewek kosmetycznych po tarcze ochronne zgodne z normami przemysłowymi. Soczewki korekcyjne montuje się na nosie w celu jednorazowego montażu i można je łatwo wymienić, gdy ktoś inny korzysta z zestawu. Dostosowuje się również do różnych zastosowań, gdy jest podłączony do kompatybilnego komputera do pracy biurowej lub smartfona do pracy w terenie.

Zadbaj o to, co najważniejsze

Pracujesz w środowisku przemysłowym? Soczewki ochronne ThinkReality A3 zapewniają niezbędną ochronę oczu dzięki przemysłowym, odpornym na uderzenia soczewkom i bocznym osłonom. Pracujesz z danymi wrażliwymi w otwartym biurze lub otoczeniu publicznym? A3 pozwala zachować prywatność danych przed wścibskimi oczami, ponieważ jesteś jedyną osobą, która może zobaczyć, co jest wyświetlane w twoich okularach.

Moto g100

Moto g100 to najszybsza moto g w historii, z prędkościami 5G i łącznością Wi-Fi 6, zapewniającą niesamowitą wydajność dzięki obsłudze inteligentnych okularów Lenovo AR. ThinkReality A3 Industrial Edition łączy się z moto g100, aby umożliwić rozwiązania AR, znajdujące się na platformie oprogramowania ThinkReality. Rozwiązania, które wymagają licencji użytkownika oprogramowania platformy ThinkReality, obejmują certyfikowane rozwiązania aplikacyjne „pod klucz”, zaprojektowane z myślą o zdalnej pomocy, wsparciu przepływu pracy, szkoleniach i wizualizacji 3D dla przedsiębiorstw z branży produkcyjnej, logistycznej i nie tylko.

Certyfikowane rozwiązania

Pracując z pakietem produktów holo|one sphere, certyfikowane rozwiązania ThinkReality zapewniają szereg gotowych aplikacji. Ich niestandardowa funkcjonalność umożliwia przedsiębiorstwom stawianie czoła wyzwaniom dzięki rozwiązaniom rzeczywistości rozszerzonej w wielu branżach. Jednokrotne logowanie za pośrednictwem platformy ThinkReality zapewnia łatwy dostęp do pomocy zdalnej, wspomagania przepływu pracy z przewodnikiem, cyfrowej współpracy 3D i nie tylko, oszczędzając czas i pieniądze firm.

Kompatybilność

Przepływy pracy na wielu monitorach i aplikacjach mogą obciążać wydajność komputera, stwarzając potrzebę większej wydajności dzięki wielowątkowym procesorom i dedykowanym procesorom graficznym. Mobilne stacje robocze ThinkPad z serii P to najszybsze i najwydajniejsze laptopy w ofercie ThinkPad, zapewniające najbardziej wydajne i bezproblemowe działanie. Następujące produkty są certyfikowane i zalecane do użytku z ThinkReality A3:

  • Lenovo ThinkPad P53,
  • Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 lub 2 lub P17 Gen 1 lub 2,
  • Lenovo ThinkPad P1 ThinkPad P1 Gen 1, 2, 3 lub 4.

Podziel się z nami swoim spostrzeżeniami na temat innowacyjnych rozwiązań.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy doborze odpowiednich produktów, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na temat nowej submarki Lenovo Go!

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Windows 10 vs 11

Windows 10 vs 11

Windows 11 ma działać jeszcze lepiej, wprowadzono wiele nowości i ulepszeń, które mają pomóc użytkownikom w bardziej komfortowej pracy.

Czytaj więcej
IT w rękach kobiet

IT w rękach kobiet

Chociaż ostatnie lata pokazują, że procentowy udział kobiet w branży stale rośnie, mimo wszystko ciągle mamy w tym sektorze więcej mężczyzn.

Czytaj więcej
Klaster TerraXaler HCI

Klaster TerraXaler HCI

Szukasz infrastruktury wirtualizacji, która jest wysoce dostępna, wydajna i prosta? Klaster TerraXaler HCI przekona Cię – obiecujemy!

Czytaj więcej