shape
shape

Lenovo TruScale High Performance Computing as a Service

MADU · 14 lutego 2022

26 stycznia 2022 r. Lenovo przedstawiło Lenovo TruScale High Performance Computing as a Service (HPCaaS), dostarczające organizacjom moc obliczeniową dzięki środowisku, które przypomina chmurę. Nowa oferta HPC stanowi usługę rozszerzającą ofertę produktów TruScale i umożliwia klientom HPC dostęp do większych zasobów.


Usługa TruScale HPC

Rozwiązanie HPC to dynamicznie ewoluujący segment obliczeń o wysokiej wydajności. Zużycie zasobów na żądanie gwarantuje bardziej wydajne i skalowalne zasoby obliczeniowe, aby spełnić wymagania wynikające z obciążenia. Standardowy klaster HPC pracuje z prawie pełną wydajnością, przy szybko rosnących wymaganiach dotyczących cykli obliczeniowych i pamięci masowej oraz niewielkiej ilości miejsca na dodatkowe obciążenia. Technologia zapewnia rozwiązania, które mają kluczowe znaczenie dla wprowadzania innowacji w wielu sektorach, między innymi w środowisku akademickim, farmaceutycznym czy produkcyjnym.

Korzyści, które otrzymasz dzięki TruScale HPC as a Service

Usługa TruScale HPCaaS odpowiada za maksymalizowanie zasobów klastra HPC i kontrolę współdzielonego dostępu za pomocą prostego modelu, zarządzanego i obsługiwanego przez Lenovo. Technologia zainstalowana bezpośrednio w centrum danych klienta umożliwia menedżerom obciążeń HPC dynamiczne uzyskiwanie dostępu do zasobów i udostępnianie ich na żądanie. Dodatkowe zasoby klastra są możliwe do uzyskania poprzez dostęp za pomocą „naciśnięcia przycisku”, co pozwala firmom w razie potrzeby wykorzystać dodatkowe możliwości przetwarzania, przechowywania i akceleracji.

Lenovo ściśle współpracuje z kluczowymi partnerami branżowymi w celu opracowywania, integrowania i wdrażania technologii zapewniających przetwarzanie na poziomie eksaskalowym organizacjom dowolnej wielkości. Wielokrotnie nagradzane rozwiązania HPC Lenovo pomagają naukowcom z całego świata przesuwać granice.

Elastyczność ujęta w praktyce

Bez względu na wielkość organizacji – Lenovo TruScale oferuje uzyskanie konkurencyjność dzięki skalowalnym, kompleksowym rozwiązaniom z modelem zużycia podobnym do chmury oraz przewidywalnymi opcjami płatności za sprzęt i usługi. Prosta, wszechstronna platforma umożliwia organizacjom maksymalizację zwrotu z inwestycji i skrócenie czasu uzyskania korzyści. TruScale HPCaaS zapewnia klientom elastyczność w szybkim dodawaniu udostępnionych zasobów bez opóźnień w zaopatrzeniu lub zakłóceń w łańcuchu dostaw.

Dzięki Lenovo TruScale HPCaaS uzyskujesz szeroki wachlarz możliwości skalowania swoich wymagań dotyczących supercomputingu w razie potrzeby.

Możesz:

  • Płacić za to, co użytkujesz, bez ukrytych kosztów
  • Łatwo skalować klastry HPC, usuwając ograniczenia zasobów
  • Uruchamiać aplikacje na dużą skalę bez architektonicznych wąskich gardeł
  • Przekładać inwestycje kapitałowe na koszty operacyjne, unikając długich i intensywnych cykli budżetowych oraz opóźnień w zamówieniach
  • Zarządzać budżetami, wizualizować zużycie i rozliczenia za pośrednictwem portalu TruScale firmy Lenovo
  • Uzyskać dostęp do specjalistycznego sprzętu


Zwiększ kontrolę i bezpieczeństwo swojego biznesu

Lokalna funkcja HPC dostarcza bezproblemowy i chroniony dostęp do danych bez żadnych zmian w skryptach zadań czy też potencjalnych zagrożeń związanych z chmurą publiczną. Lenovo dba o to, aby dane były bezpieczne od samej instalacji aż do wykorzystania i wycofania z eksploatacji. Funkcje są dostarczane w ramach wysoce opłacalnej oferty, bez opłat za ruch wychodzący i przychodzący danych związanych z użytkowaniem. W połączeniu z elastycznością TruScale, klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał danych.


Jak zapatrujesz się na nowe rozwiązanie? Daj znać w komentarzu!

Jeżeli macie jakieś wątpliwości bądź pytania, zapraszamy Was też do kontaktu z naszymi handlowcami. Doradzą i zaproponują dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami, w szczególności materiałami dotyczącymi oferty Lenovo:

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Regaty Lenovo

Regaty Lenovo

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo.

Czytaj więcej