shape
shape

Lenovo TruScale High Performance Computing as a Service

MADU · 14 lutego 2022

26 stycznia 2022 r. Lenovo przedstawiło Lenovo TruScale High Performance Computing as a Service (HPCaaS), dostarczające organizacjom moc obliczeniową dzięki środowisku, które przypomina chmurę. Nowa oferta HPC stanowi usługę rozszerzającą ofertę produktów TruScale i umożliwia klientom HPC dostęp do większych zasobów.


Usługa TruScale HPC

Rozwiązanie HPC to dynamicznie ewoluujący segment obliczeń o wysokiej wydajności. Zużycie zasobów na żądanie gwarantuje bardziej wydajne i skalowalne zasoby obliczeniowe, aby spełnić wymagania wynikające z obciążenia. Standardowy klaster HPC pracuje z prawie pełną wydajnością, przy szybko rosnących wymaganiach dotyczących cykli obliczeniowych i pamięci masowej oraz niewielkiej ilości miejsca na dodatkowe obciążenia. Technologia zapewnia rozwiązania, które mają kluczowe znaczenie dla wprowadzania innowacji w wielu sektorach, między innymi w środowisku akademickim, farmaceutycznym czy produkcyjnym.

Korzyści, które otrzymasz dzięki TruScale HPC as a Service

Usługa TruScale HPCaaS odpowiada za maksymalizowanie zasobów klastra HPC i kontrolę współdzielonego dostępu za pomocą prostego modelu, zarządzanego i obsługiwanego przez Lenovo. Technologia zainstalowana bezpośrednio w centrum danych klienta umożliwia menedżerom obciążeń HPC dynamiczne uzyskiwanie dostępu do zasobów i udostępnianie ich na żądanie. Dodatkowe zasoby klastra są możliwe do uzyskania poprzez dostęp za pomocą „naciśnięcia przycisku”, co pozwala firmom w razie potrzeby wykorzystać dodatkowe możliwości przetwarzania, przechowywania i akceleracji.

Lenovo ściśle współpracuje z kluczowymi partnerami branżowymi w celu opracowywania, integrowania i wdrażania technologii zapewniających przetwarzanie na poziomie eksaskalowym organizacjom dowolnej wielkości. Wielokrotnie nagradzane rozwiązania HPC Lenovo pomagają naukowcom z całego świata przesuwać granice.

Elastyczność ujęta w praktyce

Bez względu na wielkość organizacji – Lenovo TruScale oferuje uzyskanie konkurencyjność dzięki skalowalnym, kompleksowym rozwiązaniom z modelem zużycia podobnym do chmury oraz przewidywalnymi opcjami płatności za sprzęt i usługi. Prosta, wszechstronna platforma umożliwia organizacjom maksymalizację zwrotu z inwestycji i skrócenie czasu uzyskania korzyści. TruScale HPCaaS zapewnia klientom elastyczność w szybkim dodawaniu udostępnionych zasobów bez opóźnień w zaopatrzeniu lub zakłóceń w łańcuchu dostaw.

Dzięki Lenovo TruScale HPCaaS uzyskujesz szeroki wachlarz możliwości skalowania swoich wymagań dotyczących supercomputingu w razie potrzeby.

Możesz:

  • Płacić za to, co użytkujesz, bez ukrytych kosztów
  • Łatwo skalować klastry HPC, usuwając ograniczenia zasobów
  • Uruchamiać aplikacje na dużą skalę bez architektonicznych wąskich gardeł
  • Przekładać inwestycje kapitałowe na koszty operacyjne, unikając długich i intensywnych cykli budżetowych oraz opóźnień w zamówieniach
  • Zarządzać budżetami, wizualizować zużycie i rozliczenia za pośrednictwem portalu TruScale firmy Lenovo
  • Uzyskać dostęp do specjalistycznego sprzętu


Zwiększ kontrolę i bezpieczeństwo swojego biznesu

Lokalna funkcja HPC dostarcza bezproblemowy i chroniony dostęp do danych bez żadnych zmian w skryptach zadań czy też potencjalnych zagrożeń związanych z chmurą publiczną. Lenovo dba o to, aby dane były bezpieczne od samej instalacji aż do wykorzystania i wycofania z eksploatacji. Funkcje są dostarczane w ramach wysoce opłacalnej oferty, bez opłat za ruch wychodzący i przychodzący danych związanych z użytkowaniem. W połączeniu z elastycznością TruScale, klienci mogą w pełni wykorzystać potencjał danych.


Jak zapatrujesz się na nowe rozwiązanie? Daj znać w komentarzu!

Jeżeli macie jakieś wątpliwości bądź pytania, zapraszamy Was też do kontaktu z naszymi handlowcami. Doradzą i zaproponują dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami, w szczególności materiałami dotyczącymi oferty Lenovo:

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

IT w rękach kobiet

IT w rękach kobiet

Chociaż ostatnie lata pokazują, że procentowy udział kobiet w branży stale rośnie, mimo wszystko ciągle mamy w tym sektorze więcej mężczyzn.

Czytaj więcej
Klaster TerraXaler HCI

Klaster TerraXaler HCI

Szukasz infrastruktury wirtualizacji, która jest wysoce dostępna, wydajna i prosta? Klaster TerraXaler HCI przekona Cię – obiecujemy!

Czytaj więcej
Akcesoria Microsoft Surface

Akcesoria Microsoft Surface

W tym artykule przedstawiamy ofertę akcesoriów Microsoft Surface, dzięki którym komfort i produktywność pracy są na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej