shape
shape

LENOVO GO!

MADU · 13 sierpnia 2021

Pracujesz zdalnie lub hybrydowo? Borykasz się z problemami związanymi z zasilaniem albo dźwiękiem? Wiemy jak temu zaradzić! W tym artykule podzielimy się wiedzą na temat oferty nowej submarki Lenovo – Lenovo Go, która wychodzi naprzeciw potrzebom z obszaru elastycznej formy pracy. 


Kilka miesięcy temu, dokładnie 13 maja 2021 r. – Lenovo przedstawiło Lenovo Go. Nowa submarka oferuje akcesoria komputerowe, stworzone z myślą o lepszej produktywności mobilnej, hybrydowej sile roboczej w ekosystemie, który lepiej ze sobą współpracuje.

Kolekcja zainspirowana ludźmi

Niedawne badanie Lenovo Future of Work and Digital Transformation wykazało, że 83% ankietowanych firm będzie pracować zdalnie przez co najmniej połowę czasu. Ponieważ coraz więcej firm przyjmuje zasady dotyczące pracy zdalnej, priorytetem staje się technologia, która musi zapewnić efektywną współpracę, zwiększać indywidualne wyniki i produktywność, a także maksymalizować zaangażowanie i motywację pracowników.

Lenovo Go ukierunkowana jest na dostarczanie uzupełniających się narzędzi, skutecznie wypełniając lukę między biurem, domem i innymi miejscami. Akcesoria cechują się intuicyjnym użytkowaniem, usprawniając pracę z dowolnego miejsca.

Kolekcja oparta na wnioskach użytkowników

Lenovo Go skupi się na pomaganiu ludziom w wydajnej pracy, zawsze i wszędzie.

To rozwiązanie na utrudnienia w elastycznej pracy:

  • Zasilanie

Niski poziom niepokoju związanego z baterią lub zajęte gniazdka elektryczne w miejscach publicznych to jedno z największych wyzwań, z jakimi borykają się wysoce mobilni pracownicy.

Rozwiązania zasilania Lenovo Go gwarantuje przywrócenie kontroli nad czasem pracy bez przestojów dzięki gamie rozwiązań do ładowania przewodowego i bezprzewodowego.

  • Dane wejściowe

Myszy i klawiatury z rodziny Lenovo Go będą wyposażone w szereg innowacji dostosowanych do dynamicznych środowisk pracy, umożliwiając użytkownikom szybkie przełączanie się między trybami pracy i lokalizacjami.

Lekkie i kompaktowe formy o ergonomicznej konstrukcji, połączeniach bezprzewodowych i możliwościach ładowania są niezbędne do wydajnego miejsca pracy.

  • Dźwięk

Jako kluczowy element współpracy, jakość dźwięku jest często uważana za oczywistą i dlatego jest pomijana, co prowadzi do frustracji i kiepskich doświadczeń ze spotkań.

Urządzenia audio Lenovo Go są zaprojektowane od podstaw, aby rozwiązywać problemy związane z hałasem otoczenia, jakością dźwięku i łatwością obsługi.

Produkty z oferty Lenovo Go

Bezprzewodowa mysz USB-C

Zaprojektowana z myślą o pracownikach mobilnych, przenośności i wygodzie. Dzięki niebieskiemu czujnikowi optycznemu można jej używać na prawie każdej powierzchni.

Bezprzewodowa mysz do wielu urządzeń

Może być sparowana z maksymalnie trzema urządzeniami i bez wysiłku przełączać się między nimi za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

Bezprzewodowa mysz pionowa

Wyjdź poza normę dzięki doświadczeniu, które kopiuje uścisk dłoni z uchwytem pod kątem 45 stopni i zmienionym ułożeniem palców w celu uzyskania optymalnej postawy i produktywności.

Bezprzewodowa klawiatura dzielona

Rewolucja w komforcie w miejscu pracy. Ta klawiatura została zaprojektowana, aby zmniejszyć obciążenie przedramion, ramion i dłoni.

Bezprzewodowa klawiatura numeryczna

Wyjdź poza ograniczenia swojego notebooka dzięki dotykowej, responsywnej 21-klawiszowej klawiaturze z najwyższej jakości klawiszami z przełącznikami nożycowymi i wystarczająco kompaktowej, aby zabrać ją w podróż.

Powerbank do laptopa USB-C (20000 mAh)

Ten powerbank, który zmienia zasady gry dla pracowników zdalnych, umożliwia ładowanie laptopa ze złączem USB-C baterią o niesamowitej pojemności 20 000 mAh.

Bezprzewodowy mobilny powerbank (10000 mAh)

Pozbądź się problemów z ładowaniem urządzeń. Dzięki baterii 10 000 mAh możesz elastycznie ładować swoje urządzenia mobilne — bezprzewodowo lub przewodowo — przez USB-C.

Zestaw do bezprzewodowego ładowania

Przywróć przepływ pracy dzięki możliwości chodzenia w ciągu dnia i szybkiego ładowania laptopa za pomocą technologii Power-by-Contact.

Przewodowy zestaw głośnomówiący

W jednym przenośnym rozwiązaniu typu plug-and-play możesz prowadzić naturalne połączenia konferencyjne zoptymalizowane przez zaawansowane algorytmy głosowe i technologię Teams Certified.

Słuchawki douszne USB-C ANC

Bez wysiłku ujarzmij hałas w tle, gdziekolwiek jesteś. Ciesz się wyraźnym słuchaniem i rozmowami za każdym razem.

Przewodowy zestaw słuchawkowy ANC

Dzięki certyfikacji Microsoft Teams i technologii ANC/ENC użytkownicy będą mieli narzędzia potrzebne do wyeliminowania zakłóceń i dostosowania się do swojej pracy.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy ANC

W biurze lub poza domem zawsze będziesz słyszeć i będziesz słyszany dzięki wydajnej, wbudowanej aktywnej redukcji szumów i łączności Bluetooth®.


Jak zapatrujesz się na nowości od Lenovo Go? Jesteśmy pewni, że rozwiążą Twoje dotychczasowe problemy z obszaru pracy zdalnej oraz sprawią, że Twoja praca stanie się bardziej efektywna.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze rozwiązań, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Różnice kulturowe w biznesie

Różnice kulturowe w biznesie

Dowiedz się, jakie obszary mają wpływ na międzynarodowy biznes i jakie cechy charakteryzują niektóre nacje.

Czytaj więcej
Wykop kryptowaluty

Wykop kryptowaluty

Z tego artykułu dowiesz się: jakie możliwości dają e-waluty, z jakich komponentów składa się koparka do kryptowalut oraz jak zaplanować…

Czytaj więcej
Zużycie energii problemem globalnym

Zużycie energii problemem globalnym

Poznaj skalę problemu jaką jest zużycie energii przez centra danych, sposoby ich ograniczenia, a także kroki podjęte przez Google i…

Czytaj więcej