shape
shape

Akcesoria Microsoft Surface

MADU · 29 marca 2022

W miarę jak system Windows tworzył i inspirował nowe doświadczenia komputerowe, nowe akcesoria sprzętowe firmy Microsoft pomogły ludziom w interakcji z nimi. Na tym skrzyżowaniu sprzętu i oprogramowania możliwe są magiczne doświadczenia. To podstawowe przekonanie leży u podstaw każdego produktu od Microsoft, a szczególnie dotyczy produktów Surface.


Akcesoria od Microsoft Surface

Pióro

Pióro Surface Pen

Precyzyjnie szkicuj i cieniuj dzięki 4096 punktom nacisku, które odpowiadają na najlżejszy dotyk.
Atrament spływa z końcówki pióra Surface na ekran praktycznie bez opóźnień, a gumka usuwa ewentualne pomyłki.

Pióro Surface Slim Pen 2

Surface Slim Pen 2 to nowa generacja pióra od Microsoft, która została specjalnie zaprojektowana z myślą o urządzeniach: Surface Pro 8, Pro X oraz Laptop Studio.

Surface Dial

Nowe narzędzie dla twórców – Surface Dial to całkowicie nowy sposób interakcji z technologią, dzięki któremu możesz tworzyć w sposób najbardziej naturalny i realistyczny. Korzystaj z fizycznych narzędzi w przestrzeni cyfrowej jak nigdy dotąd – od pomysłu do efektu końcowego. Aluminiowa obudowa delikatnie wibruje pod palcami, zapewniając poczucie pełnej kontroli nad efektami Twojej pracy.

Klawiatura

Klawiatura Surface Pro Signature Type Cover

Ultrasmukła i kompaktowa, ale działająca jak tradycyjna klawiatura laptopa, jest wyposażona w najlepsze rozwiązania techniczne firmy Microsoft, takie jak podświetlane klawisze, optymalnie rozmieszczone do szybkiego i płynnego pisania oraz duży szklany trackpad do precyzyjnego sterowania i nawigacji.

Klawiatura Surface Go Type Cover

Wyjdź poza ograniczenia swojego notebooka dzięki dotykowej, responsywnej 21-klawiszowej klawiaturze z najwyższej jakości klawiszami z przełącznikami nożycowymi i wystarczająco kompaktowej, aby zabrać ją w podróż.

Klawiatura Surface Pro X Signature Keyboard

Klawiaturę pokryto luksusową tkaniną Alcantara®, którą cechuje odporność na zaplamienie i łatwość czyszczenia. Pióro Surface Slim Pen można bezpiecznie przechowywać i ładować w schowku klawiatury.

Klawiatura Surface Pro X Keyboard

Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii firmy Microsoft, mechanicznym podświetlanym klawiszom oraz idealnie dostosowanym odległościom między nimi możesz pisać szybko i płynnie, a duży trackpad zapewnia precyzyjne sterowanie i nawigację.

Surface Keyboard

Miękkie wykończenie, dźwięk klawiszy, sztywność i tekstura zapewniają komfort pisania. Odpowiedni skok klawiszy, wysokość, przechył i odstępy między nimi pozwalają pisać szybko i dokładnie.

Mysz

Mysz Surface Mobile Mouse

Lekka i przenośna, ergonomicznie wyprofilowana z nowym kółkiem ułatwiającym przewijanie i obsługą Bluetooth bez klucza sprzętowego – nowa mysz Surface Mobile Mouse działa na niemal każdej powierzchni dzięki technologii BlueTrack.

Mysz Surface Mouse

Obudowa idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, a metalowe kółko przewijania jest solidne pod palcem. Prosto i elegancko zaprojektowana mysz jest świetnym uzupełnieniem klawiatury Surface. Podłączana za pomocą technologii Bluetooth.

Mysz Surface Arc

Posiada płytkę dotykową, dzięki której możliwe jest przewijanie zarówno w pionie jak i w poziomie. Podłączana przez Bluetooth.

Mysz Surface Precision

Pozwala wydajnie pracować i płynnie wykonywać zadania, a opatentowany magnetyczny mechanizm przewijania zapewnia precyzyjną kontrolę. Mysz jest ponadto wyposażona w trzy przyciski, które można zaprogramować i spersonalizować według własnych potrzeb.

Kamera

Microsoft Modern Webcam

Prezentuj się jak najlepiej dzięki trybowi HDR i technologii True Look, która umożliwia retusz twarzy i stałą korektę jasności, lub chroń swoją prywatność za pomocą zintegrowanej osłony obiektywu. Kamerę można przymocować do monitora, laptopa, biurka lub statywu* za pomocą uniwersalnego i łatwego w montażu systemu, który zapewnia szerokie pole widzenia, do 78 stopni.

Słuchawki i zestaw słuchawkowy

Słuchawki Microsoft Surface Headphones 2+

Zapewnij swojemu zespołowi możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych o doskonałej jakości oraz korzystania z intuicyjnych elementów sterujących i dotykowych, dzięki którym Microsoft Teams znajduje się w centrum uwagi. 13-poziomowa aktywnej redukcja szumów i nawet 15 godzin rozmów głosowych!

Głośnik Microsoft Modern USB-C Speaker

Dzięki intuicyjnym elementom sterującym, wielokierunkowemu mikrofonowi z funkcją redukcji szumów tła oraz głośnikowi zoptymalizowanemu pod kątem głosu możesz zachować skupienie podczas spotkań.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Microsoft Modern WirelessHeadset

Zestaw zapewni Ci nawet do 50 godzin słuchania muzyki lub do 30 godzin rozmów głosowych w usłudze Microsoft Teams.

Zestaw słuchawkowy Microsoft Modern USB Headset

Zestaw, zaprojektowany z myślą o całodziennym użytkowaniu, ma wygodne, lekkie, wyściełane nauszniki, mikrofon z redukcją szumów tła i wysokiej jakości głośniki stereo, zoptymalizowane do odtwarzania głosu.

Stacja dokująca

Stacja dokująca Surface Dock 2

Zasilacz o mocy 199 W wystarcza dla większości urządzeń Surface, a porty USB-C® umożliwiają podłączenie dwóch monitorów o rozdzielczości 4K z częstotliwością odświeżania ekranu 60 Hz. Aby naładować urządzenie i podłączyć zewnętrzne monitory, klawiaturę, mysz i inne akcesoria, wystarczy podłączyć kabel Surface Connect.

Adapter

Surface USB-C Travel Hub

Ten elegancki adapter podróżny ma wiele portów, w tym USB-C®, dzięki czemu Twój laptop może stać się wszechstronnym towarzyszem zapewniającym świetną wydajność. Obsługuje ładowanie zgodnych akcesoriów.
Nie umożliwia ładowania laptopa.

Adapter USB-C do DisplayPort

Podłącz Surface do wyświetlaczy, monitorów lub projektorów zgodnych z DisplayPort, aby udostępniać zdjęcia, filmy, prezentacje i nie tylko. Adapter jest zgodny z wszystkimi modelami urządzeń Surface z wbudowanym portem USB-C.

Adapter Mini DisplayPort do HDMI 2.0

Jest to adapter formatu aktywnego zgodny ze standardami HDMI 2.0 i 4K, obsługujący technologie AMD Eyefinity i NVIDIA oraz urządzenia Surface Pro, Surface Book i Surface Dock.

Adapter USB-C do USB 3.0

Adapter rozszerza możliwości portu USB-C, umożliwiając połączenie laptopa z zewnętrznymi monitorami, dyskami USB, klawiaturami itp. Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi modelami Surface i innymi urządzeniami z wbudowanym portem USB-C.


Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze rozwiązań, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi artykułami.

Dodaj komentarz


Najnowsze artykuły

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Potrzebne Wam nowe monitory? Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

Coraz więcej czasu spędzamy przed ekranem monitora. W zależności od wykonywanego zawodu, stanowiska pracy, różne są wymagania co do posiadanego…

Czytaj więcej
Backup danych

Backup danych

Im bardziej wrażliwe i wartościowe dane, tym szybciej należy zastanowić się nad tym, jak najlepiej je zabezpieczyć.

Czytaj więcej
Regaty Lenovo

Regaty Lenovo

Regaty Lenovo to wydarzenie branżowe, które od lat cieszy się ogromną popularnością wśród partnerów biznesowych Lenovo.

Czytaj więcej